Podpořte nás

Podpoř tisk bulletinu Krásná Ostrava na rok 2024.

Podpoř tisk bulletinu Krásná Ostrava! Pouze díky příspěvkům členů a sympatizantů už jej vlastním nákladem vydáváme 12 let. Budeme moc rádi za jakoukoli podporu, která půjde na náklady spojené s tiskem.

PODPOŘ AKTIVITY SPOLKU FIDUCIA – MĚSÍČNĚ ČI JEDNORÁZOVĚ

Díky vašim darům můžeme dlouhodobě plánovat naše aktivity, být nezávislí a věnovat se i tématům, na které je problém získat veřejné dotace – například na angažované aktivity spojené se záchranou památek a cenných staveb či na provozování a doplňování kulturních databází, které jsou bezplatně přístupné a jejichž dlouhodobý provoz nelze financovat z dotací – jako například Databáze ostravských památek a architektury a nebo Databáze ostravských soch.

Pokud jsou vám naše aktivity sympatické, můžete je podpořit jednorázovou nebo pravidelnou měsíční platbou přes systém DARUJME.CZ – největší platformu pro on-line darování v neziskovém sektoru v ČR, kterou spravuje Nadace Via:

 

nebo přímo na náš transparentní účet č. 115-3935340207/0100 (Komerční banka).

Váš dar využijeme pouze k neziskovým účelům – na přípravu a konání našich kulturních akcí, vytváření naučných cedulí, pamětních desek, úpravy veřejných prostranství, na vydávání knih a tiskovin věnovaných historii i současnosti Ostravy, na provozování databází ostravských soch a ostravských památek a na naše okrašlovací aktivity.

Do systému Darujme.cz jsou zařazeny pouze organizace, které dodržují znaky transparentnosti. Jsme rádi, že jsme se mohli přidat k organizacím, které darovací portál využívají (jako jsou například Lékaři bez hranic nebo Člověk v tísni), a poskytnout vám tak přehlednou a bezpečnou formu, jak podpořit naše aktivity. Váš dar si můžete odečíst z daní a samozřejmostí je také darovací smlouva.