Podpořte nás

VÝZVA: PODPOŘ TISK BULLETINU KRÁSNÁ OSTRAVA NA ROK 2021

Do 28. února 2021 můžeš podpořit tisk bulletinu Krásná Ostrava na letošní rok přes největší online darovací portál pro neziskové organizace Darujme.cz zde: https://www.darujme.cz/projekt/1204156

PODPOŘ AKTIVITY SPOLKU FIDUCIA – MĚSÍČNĚ ČI JEDNORÁZOVĚ

Pokud jsou vám naše aktivity sympatické, můžete je podpořit jednorázovou nebo pravidelnou měsíční platbou přes systém DARUJME.CZ – největší platformu pro on-line darování v neziskovém sektoru v ČR, kterou spravuje Nadace Via:

 

nebo přímo na náš transparentní účet č. 115-3935340207/0100 (Komerční banka).

Váš dar využijeme pouze k neziskovým účelům – na přípravu a konání našich kulturních akcí, vytváření naučných cedulí, pamětních desek, úpravy veřejných prostranství, na vydávání knih a tiskovin věnovaných historii i současnosti Ostravy, na provozování databází ostravských soch a ostravských památek a na naše okrašlovací aktivity.

Do systému Darujme.cz jsou zařazeny pouze organizace, které dodržují znaky transparentnosti. Jsme rádi, že jsme se mohli přidat k organizacím, které darovací portál využívají (jako jsou například Lékaři bez hranic nebo Člověk v tísni), a poskytnout vám tak přehlednou a bezpečnou formu, jak podpořit naše aktivity. Váš dar si můžete odečíst z daní a samozřejmostí je také darovací smlouva.