Unikátní poetický průvodce Ostravou je rozebrán, vydali jsme dotisk

Milí přátelé,

o naši knížku Cesty do ostravského (v)nitrozemí, která letos získala Cenu Jantar za mimořádný nakladatelský počin, byl enormní zájem. Náklad je rozebrán, proto jsme vydali dotisk.

Přestože do prodeje zasáhl lockdown a omezení spojená s kovidem, během desíti měsíců se rozebral celý náklad. Jelikož druhý díl chystáme až na rok 2022 (v roce 2021 připravujeme Literární mapu Ostravy a Mapu tří živlů), rozhodli jsme se utržené peníze vložit do dotisku prvního dílu.

Dotisk knihy je k dostání na e-shopu našeho spolku

Ode dneška tak máte znovu možnost koupit si našeho unikátního poetického průvodce Ostravou, případně ho darovat svým blízkým, ostravským patriotům a zájemcům o historii i současnost našeho města. Dotisk jsme vydali v počtu 500 kusů. Výtěžek z prodeje půjde na náklady spojené s tiskem a na přípravu druhého dílu.

Po otevření prodejen bude k dostání také ve Fiducii a všech pobočkách Ostravského informačního servisu. V Praze si budete moci knihu koupit v knihkupectví spolku Za starou Prahu v Juditině věži.

Ukázku z knihy najdete na portálu ITvar