Natočili jsme pietní akt u pamětní desky obětem zla, vysíláme 17.listopadu v 18:00

V pátek 13. 11. jsme pro vás natočili pietní akt u pamětní desky obětem zla v hale Nové radnice u příležitosti oslav 17. listopadu. Letos jsme se bohužel nemohli u desky setkat kvůli vládním omezením, ale pietního aktu se budete moct „zúčastnit“ on-line – záznam vysíláme v úterý 17. listopadu od 18 hodin. Na fotografiích politický vězeň a dlouholetý organizátor pietních setkání Leo Žídek s primátorem města Ostravy Tomášem Macurou, na druhé fotografii točíme řeč historika Petra Šimíčka. V pozadí Čestná sokolská stráž TJ Sokol Moravská Ostrava. Záznam budeme vysílat na webu www.klubfiducia.cz a na stránce www.lucernatv.cz.