Komentovaná prohlídka výstavy člena legendární fotografické skupiny Epos

Srdečně vás zveme na komentovanou prohlídku člena legendární fotografické skupiny Epos Rostislava Košťála a kurátora výstavy Pavla Vančáta ve středu 17. ledna od 17 hodin.

STŘEDA 17. 1. v 17.00 PAVEL VANČÁT A ROSTISLAV KOŠŤÁL: KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

VÝSTAVY KRAJINA (S BABAMA)

Výstavou ve Fotografické galerii Fiducia budou provázet kurátor Pavel Vančát a autor Rostislav Košťál.

Rostislav Košťál uzavírá čtveřici samostatných výstav členů legendární fotografické skupiny Epos ve Fotografické galerii Fiducia. Své osmdesátiny aktivně oslavil monstrózní soubornou publikací a řadou výstav, prezentujících především jeho inscenované a divadelní fotografie. Proto jsme se při výběru z jeho archivu rozhodli akcentovat téma krajiny, které doposud zůstávalo v pozadí jeho baladických snímků. Výstava potrvá do 24. 1. 2024.